در صورتی که میخواهید قالب را روی وردپرس خام نصب بفرمایید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید تا بتوانید به راحتی از نیوکالا استفاده بفرمایید. البته پیشنهاد میکنیم اگر میخواهید روی وردپرس خام نصب بفرمایید این کار را نکنید و هاست را خالی بفرمایید و بسته نصبی را نصب کنید تا دمو با تمام تنظیمات را داشته باشید.

البته بعضی سایت ها فعال هستند و محتوا دارند، در این سایت ها نمیتوان بسته نصبی نصب کرد و باید قالب خام نصب شود.

در هر حال اگر وردپرس خام دارید و یا سایت دارای محتوا دارید و میخواهید قالب را به نیوکالا تغییر دهید طبق این آموزش جلو بروید.

1- از سایت فعلی بکاپ تهیه کنید.

2- اگر سایت شما کاربر دارد و نمیخواهید کاربران در این چند ساعت سایت را ببینند افزونه در دست تعمیر را از مخزن وردپرس روی سایت نصب و فعال بفرمایید.

3- بسته نصبی را از سایتی که قالب را خریداری فرمودید دانلود بفرمایید و فایل قالب را از پوشه theme بردارید و از بخش نمایش>> پوسته ها، فایل زیپ قالب را بارگذاری و فعال کنید.

4- برگه صفحه اصلی را طبق آموزش ساخت صفحه اصلی بسازید.

5- تنظیمات صفحه اصلی را طبق آموزش تنظیمات صفحه اصلی انجام دهید.

6- افزونه های قالب را طبق آموزش نحوه فعال و آپدیت کردن افزونه های پیشنهادی نیوکالا بفرمایید.

7- منوهای قالب را طبق آموزش فهرست ها و مگامنو انجام دهید.

8- بعد از انجام این موارد قالب قابل استفاده میباشد. برای مطالعه تنظیمات و اموزش های بیشتر قالب نیوکالا به مستندات مراجعه بفرمایید.


در صورت تمایل تیم نیوکالا با هزینه 180 تومان نصب و کانفیک نیوکالا را در دو روز کاری انجام میدهد. پس از واریز وجه به شماره کارت 6104337445755075 (حسن حسینی) رسید پرداخت به همراه لاگین هاست ووردپرس را در تیکت پشتیبانی ارسال بفرمایید.