برای تنظیمات جستجو ابتدا تنظیمات نیوکالا سپس قسمت جستجو را انتخاب کنید تا صفحه زیر باز شود.

تب اول تنظیمات محدوده جستجو در محصولات می‌باشد

جستجو در توضیحات محصول: اگر بخواهید وقتی کاربر تکه ای ازتوضیحات محصول را سرچ کرد آن محصول پیدا شود این گزینه را فعال کنید.

جستجو در ویژگی ها: اگر بخواهید وقتی کاربر ویژگی محصول را سرچ کرد محصولاتی با آن ویژگی پیدا شود این گزینه را فعال کنید.

جستجو در دسته بندی: اگر بخواهید وقتی کاربر دسته بندی را سرچ کرد و محصولاتی که در این دسته بندی هستند پیدا شوند این گزینه را فعال کنید.

جستجو در برچسب محصولات: اگر بخواهید وقتی کاربر برچسبی لز محصولات را سرچ کرد آن محصولاتی که آن برچسب را دارند پیدا شوند این گزینه را فعال کنید.

جستجو در شناسه محصول: اگر برای محصولات خود شناسه تعریف می‌کنید می‌توانید با فعال کردن این گزینه به کاربر این امکان را بدهید که وقتی شناسه محصول را سرچ کرد آن محصول پیدا شود.

جستجو در تیتر انگلیسی محصولات: اگر در محصولات خود از تیتر انگلیسی استفاده می‌کنید، می‌توانید با فعال کردن این گزینه به کاربر این امکان را بدهید که وقتی تیتر انگلیسی را سرچ کرد آن محصول پیدا شود.

 

 

در تب دوم سفارشی سازی قسمت جستجو می‌باشد.

 

فیلد اول ( تعداد کلمات قابل جستجو ): مربوط به کاراکتر هایی که کاربر وارد می‌کند تا عمل جستجو انجام بشود به محضی که کاربر 4 کارکتر از کلمه مورد نظر را وارد کرد جستجو شروع می‌شود.

فیلد دوم ( تعداد محصولات قابل نمایش ): مربوط به نمایش تعداد محصولات در زیر باکس جستجو می‌باشد که می‌توانید به دلخواه آن را تغییر بدهید.

فیلد سوم ( متن جستجوی ناموفق ):  مربوط به این است که اگر کاربر جستجوی ناموفقی داشت در باکس جستجو چه نوشته ای نمایش دهد.

فیلد چهارم ( متن راهنمای فیلد جستجو ):  مربوط به راهنمای جستجو می‌باشد که در باکس جستجو چه چیزی نوشته شود.

فیلد پنجم ( نمایش دسته بندی های مرتبط ): مربوط به این است که دسته بندی کلمه ای که کاربر سرچ کرده است را نمایش دهد. مثلا اگ کاربر کلمه موبایل را سرچ کرد دسته بندی موبایل هم نمایش داده شود.

اگر سوال یا مشکلی دارید میتوانید در اینجا مطرح کنید تا ادمین یا دیگر کاربران شما را راهنمایی کنند !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *