برای رفتن به تنظیمات بلاگ از تنظیمات نیوکالا قسمت تنظیمات بلاگ را انتخاب کنید، صفحه زیر باز می‌شود.

در تب اول (لوگوی بلاگ) تنظیمات مربوط به عوض کردن لوگوی صفحه بلاگ، تنظیمات بک گراند لوگو، لینک دلخواه برای لوگو وجود دارد.

 

تب دوم (تنظیمات عمومی بلاگ)

در تب فیلد اول ( هشتگ های داغ ): مربوط به هشتگ هایی (برچسب) است که در بالای صفحه بلاگ کنار لوگو وجود دارد که به دلخواه می‌توانید آن را تغییر دهید.

فیلد دوم ( بنر عریض صفحه بلاگ): مربوط به بنری که در بالای صفحه بلاگ پایین سربرگ وجود دارد است که می‌توانید آنرا تغییر دهید. و همچنین می‌توانید به بنر، لینک مورد نظر خودتان را بدهید.

فیلد سوم ( بنر کناری صفحه بلاگ): در این فیلد می‌توانید بنر سمت چپ، پایین بنر عریض تصویر آنرا تغییر داده یا آنرا لینک کنید.

 

تب سوم (نوشته های شبکه ای)

فیلد (دسته های نوشته): مربوط به پنج پستی که در بالایه صفحه وجود دارد می‌توانید برایه پست ها دسته انتخاب کنید. ولی اگر دسته انتخاب نکنید آخرین مطالب بلاگ را نمایش می‌دهد اما اگر دسته انتخاب کنید آخرین مطالب از آن دسته ها نمایش داده می‌شود.

 

تب چهارم(تنظیمات اسلایدر بلاگ)

در این تب می‌توانید اسلایدر صفحه بلاگ را فعال یا غیر فعال کنید. همچنین می‌توانید برای اسلایدر تیتر دلخواه و دسته نوشته ها انتخاب کنید. و می‌توانید تعداد اسلاید را هم کم یا زیاد کنید.

 

تب پنجم(پابرگ بلاگ)

در این تب برند های پابرگ بلاگ (فوتر بلاگ) وجود دارد. که می‌توانید به دلخواه آنها را تغییر دهید و همچنین می‌توانید برای آنها لینک و تایتل (عنوان) بگذارید.

اگر سوال یا مشکلی دارید میتوانید در اینجا مطرح کنید تا ادمین یا دیگر کاربران شما را راهنمایی کنند !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *